AFFC-100-15-127-11
Mfr.Part #
AFFC-100-15-127-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 15 CONDUCTOR 12
Product Category :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Published :
Cable Type :
FFC, FPC
Length :
5.000 127.00mm
Pitch :
0.039 1.00mm
Number of Conductors :
15
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm