AFFC-100-08-076-11
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
AFFC-100-08-076-11
Manufacturer
ASSMANN WSW Components
Description
FFC CABLE 1.00MM 8 CONDUCTOR 76M
Stock
994
In Stock :
994
Manufacturer :
ASSMANN WSW Components
Product Category :
Length :
3.000 76.20mm
Pbfree Code :
yes
Pitch :
0.039 1.00mm
Factory Lead Time :
23 Weeks
Published :
2016
Termination Style :
Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Number of Conductors :
8
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm