AFFC-050-22-102-11
Mfr.Part #
AFFC-050-22-102-11
Description
CABLE FFC 22POS 0.50MM 4"
ROHS3 Compliant
Published :
Pitch :
0.020 0.50mm
Number of Conductors :
22
Length :
4.000 101.60mm
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm