AFBR-FS13B25
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
AFBR-FS13B25
Manufacturer
Broadcom
Description
TRANSCEIVER 1,25GBPS 25MM
Stock
204
In Stock :
204
Manufacturer :
Broadcom
Product Category :
Mounting Type :
Surface Mount
RoHS :
Details
Series :
Brand :
Broadcom / Avago
Base Product Number :
AFBR-FS13
Product Type :
Fiber Optic Transmitters, Receivers, Transceivers
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
3.13V ~ 3.47V