AD9057BRS-60
Mfr.Part #
AD9057BRS-60
Package / Case
20-SSOP (0.209, 5.30mm Width)
Terminal Pitch :
0.65mm
Width :
5.3mm
Height Seated (Max) :
2mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Package / Case :
20-SSOP (0.209, 5.30mm Width)
Supply Voltage :
5V
Length :
7.2mm
Sampling Rate :
60 MHz
Voltage - Supply, Analog :
5V