A22526-012
Mfr.Part #
A22526-012
Manufacturer
Omnetics
Description
CIRC 12 POS LATCH/UNLATCH LOOP
Stock
50
In Stock :
50
Manufacturer :
Omnetics
Product Category :
Circular Connector Assemblies
Package :
Bag
Product Status :
Active
Base Product Number :
A22526
Series :
Datasheets
A22526-012
Omnetics A22526-012
A22526-012 Overview
The product is a member of the * Series.
A22526-012 Features
* series
A22526-012 Applications
There are a lot of Omnetics
A22526-012 Circular Connectors applications.
  • Embedded systems
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER