A10SR10SR30K254B
Mfr.Part #
A10SR10SR30K254B
Manufacturer
JST
Description
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 10"
Stock
561
In Stock :
561
Manufacturer :
JST
Product Category :
Pitch - Connector :
0.039 1.00mm
Length :
0.833' 254.00mm 10.00