A06SR06SR30K254A
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
A06SR06SR30K254A
Manufacturer
JST
Description
JUMPER 06SR-3S - 06SR-3S 10"
Manufacturer :
JST
Product Category :
Number of Rows :
1
Pitch - Connector :
0.039 1.00mm
Cable Termination :
IDC
Contact Finish :
Tin
Number of Positions :
6
Color :
Black, Individual
Factory Lead Time :
18 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Length :
0.833' 254.00mm 10.00