A02DS02DS28W254B
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
A02DS02DS28W254B
Manufacturer
JST
Description
JUMPER 02DS-8E - 02DS-8E 10"
Manufacturer :
JST
Product Category :
Color :
White, Individual
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Rows :
1
Contact Finish :
Tin
Length :
0.833' 254.00mm 10.00
Connector Type :
Plug to Plug
Cable Termination :
IDC
Number of Positions :
2
Series :
DS
Pitch - Connector :
0.079 2.00mm