8N4SV76AC-0140CDI8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
8N4SV76AC-0140CDI8
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
6-CLCC
Datasheet
Download
Description
IC OSC VCXO 133.333333MHZ 6-CLCC
Manufacturer :
Product Category :
Programmable Timers and Oscillators
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
133.333333MHz
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Package / Case :
6-CLCC
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply :
140mA