8N3DV85EC-0131CDI8
Mfr.Part #
8N3DV85EC-0131CDI8
Operating Supply Current :
130mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Series :
FemtoClock® NG
LVPECL
Mounting Type :
Surface Mount
Type :
VCXO
Current - Supply :
130mA
Min Operating Temperature :
-40°C
Published :
Frequency :
114.285MHz