8A26-2040-LJ
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
8A26-2040-LJ
Manufacturer
3M
Package / Case
Metal
Datasheet
Download
Description
CONN MINI SAS 26 POS
Manufacturer :
3M
Product Category :
Pluggable Connector Assemblies
Number of Positions :
26
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
8A26
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Package / Case :
Metal
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
10 Weeks
Connector Type :
SAS, Mini
Datasheets
8A26-2040-LJ
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Molex
    CONN SATA PLUG 7POS SLD R/A SMD
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN SFP RCPT 20POS SLD R/A SMD
  • Molex
    CONN SATA HEADER 7POS SLD SMD