7B32070002
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
7B32070002
Manufacturer
TXC Corporation
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Manufacturer :
TXC Corporation
Product Category :
Crystals
Frequency Stability :
±10ppm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Height Seated (Max) :
0.041 1.05mm
Type :
MHz Crystal
Series :
7b
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Factory Lead Time :
17 Weeks
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Mounting Type :
Surface Mount
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
32MHz
Published :
Load Capacitance :
10pF
Height :
1.0414mm