730-2TB-24VDC
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
730-2TB-24VDC
Manufacturer
Kacon
Description
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
Stock
13
In Stock :
13
Manufacturer :
Kacon
Product Category :
Power Relays, Over 2 Amps
Datasheets
730-2TB-24VDC
Kacon 730-2TB-24VDC
730-2TB 24VDC datasheet pdf and Unclassified product details from RS Pro stock available at