72V70190PFG
Mfr.Part #
72V70190PFG
Package / Case
64-LQFP
Description
IC MULTIPLEXER SW 1 X 9:4 64TQFP
Stock
9
In Stock :
9
Product Category :
Signal Switches, Multiplexers, Decoders
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
3 (168 Hours)
Independent Circuits :
1
Voltage Supply Source :
Single Supply
Series :
72V
Factory Lead Time :
14 Weeks
Package / Case :
64-LQFP
Base Part Number :
72V70190
Voltage - Supply :
3V~3.6V