72V211L15PFGI8
Mfr.Part #
72V211L15PFGI8
Package / Case
32-LQFP
Description
IC MEM FIFO 512X9 32-TQFP
Series :
72V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
20mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Retransmit Capability :
No
Mounting Type :
Surface Mount
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Voltage - Supply :
3V~3.6V
Package / Case :
32-LQFP
Access Time :
10ns
Memory Size :
4.5K 512 x 9
Factory Lead Time :
13 Weeks
Bus Directional :
Uni-Directional
Programmable Flags Support :
yes
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Data Rate :
66.7MHz