71V2546S100PFG
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
71V2546S100PFG
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
100-LQFP
Datasheet
Download
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Manufacturer :
Product Category :
Memory
Supplier Device Package :
100-TQFP (14x14)
Factory Lead Time :
13 Weeks
Mounting Type :
Surface Mount
Access Time :
5ns
Memory Size :
4.5Mb 128K x 36
Clock Frequency :
100MHz
Packaging :
Tray
Memory Type :
Volatile
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Operating Temperature :
0°C~70°C TA