5SGSMD8N2F45C3N
Mfr.Part #
5SGSMD8N2F45C3N
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 840 I/O 1932FBGA
Supply Voltage :
0.85V
Base Part Number :
5SGSMD8
Number of Outputs :
840
Height Seated (Max) :
3.9mm
Total RAM Bits :
ECCN Code :
3A001.A.7.A
Package / Case :
1932-BBGA, FCBGA
Number of I/O :
840
Terminal Pitch :
1mm
Power Supplies :
0.851.52.52.5/31.2/3V
Length :
45mm
Organization :
26240 CLBS
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Width :
45mm
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V