5SGSMD8K3F40C2N
Mfr.Part #
5SGSMD8K3F40C2N
Base Part Number :
5SGSMD8
Height Seated (Max) :
3.5mm
Organization :
26240 CLBS
Power Supplies :
0.91.52.52.5/31.2/3V
Length :
40mm
HTS Code :
Supply Voltage :
0.9V
Terminal Pitch :
1mm
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Width :
40mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V