5SGSMD8K2F40I2LN
Mfr.Part #
5SGSMD8K2F40I2LN
Width :
40mm
HTS Code :
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V
Organization :
26240 CLBS
Power Supplies :
0.851.52.52.5/31.2/3V
Supply Voltage :
0.85V
Height Seated (Max) :
3.5mm
Length :
40mm
Base Part Number :
5SGSMD8
Terminal Pitch :
1mm