5SGSMD3H2F35C3N
Mfr.Part #
5SGSMD3H2F35C3N
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 432 I/O 1152FBGA
Terminal Pitch :
1mm
Height Seated (Max) :
3.6mm
Ball
Qualification Status :
Not Qualified
Voltage - Supply :
0.82V~0.88V
Number of I/O :
432
Factory Lead Time :
8 Weeks
Number of Outputs :
432
Width :
35mm
Number of Logic Elements/Cells :
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Number of LABs/CLBs :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Supply Voltage :
0.85V