5SB-NWL120
Mfr.Part #
5SB-NWL120
Description
LED LAMP T2 ANSI NO. 5 120V SLID
Stock
30
In Stock :
30
Viewing Angle :
50 deg
Forward Current-Max :
0.004A
Color :
White, Warm
Luminous Intensity :
1800.0 mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
120VAC
Millicandela Rating :
1800mcd
Datasheets
5SB-NWL120
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING