5SB-NKL60H
Mfr.Part #
5SB-NKL60H
Description
LED LAMP T2 ANSI NO. 5 60V SLIDE
Size :
5.1mm
Color :
White
Forward Current-Max :
0.01A
Luminous Intensity :
9200.0 mcd
Viewing Angle :
15 deg
Datasheets
5SB-NKL60H
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING