5CGXBC9D6F27C7N
Mfr.Part #
5CGXBC9D6F27C7N
Package / Case
672-BGA
Description
IC FPGA 336 I/O 672FBGA
Package / Case :
672-BGA
Voltage - Supply :
1.07V~1.13V
NOT SPECIFIED
Number of LABs/CLBs :
Height Seated (Max) :
2mm
Width :
27mm
Terminal Finish :
Tin/Silver/Copper (Sn/Ag/Cu)
Supply Voltage :
1.1V
Packaging :
Tray
Terminal Pitch :
1mm
Number of Inputs :
336
Length :
27mm
JESD-609 Code :
e1
Number of I/O :
336
JESD-30 Code :
S-PBGA-B672
Number of Outputs :
Number of Terminations :
672
Base Part Number :
5CGXBC9
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ