5CEFA9U19C7N
Mfr.Part #
5CEFA9U19C7N
Package / Case
484-FBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 484UBGA
Number of Outputs :
240
JESD-30 Code :
S-PBGA-B484
Terminal Pitch :
0.8mm
Number of Inputs :
240
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Number of Terminations :
484
Package / Case :
484-FBGA
Number of Logic Elements/Cells :
Base Part Number :
5CEFA9
Width :
19mm
Number of I/O :
Voltage - Supply :
1.07V~1.13V
Supply Voltage :
1.1V
1.11.2/3.32.5V
Mounting Type :
Height Seated (Max) :
1.9mm
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Packaging :
Tray
Terminal Form :
Ball
Length :
19mm