549AAAA000112BBGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
549AAAA000112BBGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
8-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSCILLATOR
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Current - Supply (Max) :
153mA
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Package / Case :
8-SMD, No Lead
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
JESD-609 Code :
e4
Frequency :
10MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Output :
LVPECL
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Voltage - Supply :
2.5V 3.3V
Series :
Ultra™ Si549
Base Resonator :
Crystal
Function :
Enable/Disable (Reprogrammable)
Type :
XO (Standard)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Datasheets
549AAAA000112BBGR
Skyworks Solutions, Inc. 549AAAA000112BBGR
549AAAA000112BBGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD