547FAA002436BBG
- Mfr.Part #
- 547FAA002436BBG
- Manufacturer
- Silicon Labs
- Package / Case
- 8-SMD, No Lead
- Datasheet
- Download
- Description
- XTAL OSCILLATOR SMD
- Manufacturer :
- Silicon Labs
- Product Category :
- Pin Configurable/Selectable Oscillators
- Current - Supply (Disable) (Max) :
- 112mA
- Function :
- Enable/Disable
- Moisture Sensitivity Level (MSL) :
- 1 (Unlimited)
- Size / Dimension :
- 0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
- Current - Supply (Max) :
- 127mA
- Series :
- Ultra™ Si547
- Voltage - Supply :
- 1.8V 2.5V 3.3V
- Frequency - Output 1 :
- 22.5792MHz 24.576MHz 45.1584MHz 49.152MHz
- RoHS Status :
- ROHS3 Compliant
- Height :
- 0.052 1.33mm
- Package / Case :
- 8-SMD, No Lead
- Base Resonator :
- Crystal
- Packaging :
- Tape and Reel (TR)
- Output :
- CMOS
- Operating Temperature :
- -40°C~85°C
- Type :
- XO (Standard)
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Datasheets
- 547FAA002436BBG
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| 547F BK078 | Silicon Labs | 49,710 | CRD 18AWG 5-15P - C13 6.56' 25PC |