532KC001003DGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
532KC001003DGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 1.8V 6SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Frequency - Output 1 :
439.453125MHz 644.53125MHz
Function :
Enable/Disable
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
1.8V
Height :
0.071 1.80mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Stability :
±7ppm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) :
108mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Output :
CML
Base Resonator :
Crystal
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Series :
Si532
Datasheets
532KC001003DGR
Skyworks Solutions, Inc. 532KC001003DGR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD