532FB000403DG
- Mfr.Part #
- 532FB000403DG
- Manufacturer
- Silicon Labs
- Package / Case
- 6-SMD, No Lead
- Datasheet
- Download
- Description
- XTAL OSC XO 2.5V 6SMD
- Manufacturer :
- Silicon Labs
- Product Category :
- Pin Configurable/Selectable Oscillators
- Packaging :
- Tape and Reel (TR)
- Height :
- 0.071 1.80mm
- Function :
- Enable/Disable
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Operating Temperature :
- -40°C~85°C
- Moisture Sensitivity Level (MSL) :
- 1 (Unlimited)
- Voltage - Supply :
- 2.5V
- Size / Dimension :
- 0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
- Current - Supply (Disable) (Max) :
- 75mA
- Series :
- Si532
- Frequency - Output 1 :
- 644.53125MHz 698.81233MHz
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Factory Lead Time :
- 4 Weeks
- Output :
- LVDS
- Current - Supply (Max) :
- 98mA
- Base Resonator :
- Crystal
- Type :
- XO (Standard)
- Datasheets
- 532FB000403DG
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| 532F BK078 | Silicon Labs | 29,563 | CRD 18AWG 5-15P - C13 9.84' 25PC |