5250BL14B100T
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
5250BL14B100T
Manufacturer
Johanson Technology
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Datasheet
Download
Description
BALUN CERAMIC CHIP WIFI 5250MHZ
Manufacturer :
Johanson Technology
Product Category :
Balun
Termination :
SMD/SMT
Mounting Type :
Surface Mount
Case Code (Metric) :
Insertion Loss (dB) :
1 dB
Published :
Case Code (Imperial) :
RoHS Status :
RoHS Compliant
REACH SVHC :
No SVHC
Frequency Range :
5.15GHz~5.35GHz
Phase Difference :
Max Operating Temperature :
85°C
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 100Ohm
Mount :
Surface Mount
Composition :
Ceramic
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Impedance :
100Ohm
Packaging :
Cut Tape (CT)
Frequency :
5.25GHz
Return Loss-Min :
9.5dB
Series :
Insertion Loss (Max) :
1.0dB
Min Operating Temperature :
-40°C