511ABA200M000BAG
Mfr.Part #
511ABA200M000BAG
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Stock
30
In Stock :
30
Oscillators
Max Supply Current :
43mA
Height :
1.27mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
JESD-609 Code :
e4
Output :
LVPECL
REACH SVHC :
Unknown
Frequency Stability :
±25ppm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Load Capacitance :
15pF
Mount :
Surface Mount
Frequency :
200MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Number of Pins :
6
Packaging :
Strip
Weight :
50.008559mg
Published :
2004
Function :
Enable/Disable
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Operating Supply Voltage :
3.3V
Factory Lead Time :
6 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Termination :
SMD/SMT
Max Duty Cycle :
52 %
Height Seated (Max) :
0.050 1.28mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Mounting Type :
Surface Mount
Datasheets
511ABA200M000BAG
Skyworks Solutions, Inc. 511ABA200M000BAG
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD