4MA400000Y3AACTGI8
Mfr.Part #
4MA400000Y3AACTGI8
Description
MEMS OSC XO 400.0000MHZ LVPECL
Voltage - Supply :
3.3V
Series :
4mA
Output :
LVPECL
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Frequency :
400MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Base Resonator :
MEMS
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm