4MA250000Z4BACTGI8
Mfr.Part #
4MA250000Z4BACTGI8
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Frequency :
250MHz
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Base Resonator :
MEMS
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Series :
4mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Stability :
±50ppm
Output :
LVDS
Current - Supply (Max) :
95mA Typ
Type :
XO (Standard)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
2.5V