4MA250000Z4AACTGI8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
4MA250000Z4AACTGI8
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
SMD/SMT
Datasheet
Download
Description
MEMS OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Width :
3.2004mm
Operating Supply Voltage :
3.3V
Length :
5.0038mm
Frequency Stability :
50 PPM
Termination :
SMD/SMT
Max Supply Current :
95mA
Height :
838.2μm
Min Operating Temperature :
-40°C
Package / Case :
Mount :
Surface Mount
Frequency :
250MHz
Max Operating Temperature :
85°C