4MA250000Z3BACTGI8
Mfr.Part #
4MA250000Z3BACTGI8
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
Oscillators
Base Resonator :
MEMS
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Series :
4mA
Output :
LVPECL
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
250MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Type :
XO (Standard)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
100mA
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm