4MA233333Z4BACTGI8
Mfr.Part #
4MA233333Z4BACTGI8
Description
MEMS OSC XO 233.3330MHZ LVDS SMD
Enable/Disable
Base Resonator :
MEMS
Frequency :
233.333MHz
Output :
LVDS
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
2.5V
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Series :
4mA
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm