4MA233333Z4BACTGI
Mfr.Part #
4MA233333Z4BACTGI
Description
MEMS OSC XO 233.3330MHZ LVDS SMD
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Base Resonator :
MEMS
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Frequency Stability :
±50ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Frequency :
233.333MHz
Series :
4mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
2.5V