4MA233333Z4AACTGI8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
4MA233333Z4AACTGI8
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
MEMS OSC XO 233.3330MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Type :
XO (Standard)
Frequency :
233.333MHz
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Series :
4mA
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C