4MA233333Z4AACTGI
Mfr.Part #
4MA233333Z4AACTGI
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 233.3330MHZ LVDS SMD
Oscillators
Base Resonator :
MEMS
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
3.3V
Series :
4mA
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Function :
Enable/Disable
Type :
XO (Standard)
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±50ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Frequency :
233.333MHz