4MA212500Z4BACTGI8
Mfr.Part #
4MA212500Z4BACTGI8
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Function :
Enable/Disable
Base Resonator :
MEMS
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Frequency :
212.5MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Frequency Stability :
±50ppm
Current - Supply (Max) :
95mA Typ
Series :
4mA
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
2.5V
Type :
XO (Standard)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm