4MA212500Z4AACTGI
Mfr.Part #
4MA212500Z4AACTGI
Package / Case
SMD/SMT
Description
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Number of Terminations :
6
HTS Code :
Width :
3.2mm
Min Supply Voltage :
2.97V
Oscillator Type :
LVDS
Min Operating Temperature :
-40°C
Published :
Radiation Hardening :
No
Lead Free :
Lead Free
Package / Case :
SMD/SMT
Frequency :
212.5MHz
Packaging :
Bulk
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
Operating Frequency :
312.5MHz
Length :
5mm
Max Supply Current :
95mA
Mount :
Surface Mount
ECCN Code :
EAR99
Supply Voltage :
3.3V
Additional Feature :
ENABLE/DISABLE FUNCTION
Max Operating Temperature :
85°C
Max Supply Voltage :
3.63V
Thickness :
900μm
Number of Pins :
6
Pbfree Code :
yes
Height :
838.2μm
Frequency Stability :
50 PPM
Operating Supply Voltage :
3.3V