4HDD15SAR99A10X
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
4HDD15SAR99A10X
Manufacturer
CONEC
Description
CONN RCPT FEMALE SOCKETS 15POS
Manufacturer :
CONEC
Product Category :
D-Sub Connector Assemblies
Factory Lead Time :
12 Weeks
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Number of Pins :
15
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Datasheets
4HDD15SAR99A10X
Introducing D-Sub Connector Assemblies CONEC 4HDD15SAR99A10X from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Number of Pins:15, 4HDD15SAR99A10X pinout, 4HDD15SAR99A10X datasheet PDF, 4HDD15SAR99A10X amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies CONEC 4HDD15SAR99A10X ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Receptacle, Female Sockets
4HDD15SAR99A10X Overview
This product is packaged in a Receptacle, Female Sockets box.A 15 pin is provided on the device.
4HDD15SAR99A10X Features
4HDD15SAR99A10X Applications
There are a lot of Conec
4HDD15SAR99A10X D-Sub Connectors applications.
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
  • Control panels
  • Electrical substations
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP