460-BE-9M25F
- Mfr.Part #
- 460-BE-9M25F
- Description
- CONN DSUB ADAPTER DB25F DB9M
- Convert From (Adapter End) :
- D-Sub, 9 Pin Male
- Convert To (Adapter End) :
- D-Sub, 25 Pin Female
- Datasheets
- 460-BE-9M25F
| 460-10-202-00-001000 | CnC Tech | 28,228 | CONN HDR SLOT 2POS GOLD |
| 460-10-204-00-001000 | CnC Tech | 44,458 | CONN HDR SLOT 4POS GOLD |
| 460-10-204-00-001101 | CnC Tech | 20,389 | CONN HDR STRIP SLOT 4POS GOLD |
| 460-10-206-00-001000 | CnC Tech | 26,222 | CONN HDR SLOT 6POS GOLD |
| 460-10-206-00-001101 | CnC Tech | 19,333 | CONN HDR STRIP SLOT 6POS GOLD |
| 460-10-208-00-001000 | CnC Tech | 15,665 | CONN HDR SLOT 8POS GOLD |
| 460-10-208-00-001101 | CnC Tech | 5,320 | CONN HDR STRIP SLOT 8POS GOLD |
| 460-10-210-00-001000 | CnC Tech | 5,905 | CONN HDR SLOT 10POS GOLD |
| 460-10-210-00-001101 | CnC Tech | 21,431 | CONN HDR STRIP SLOT 10POS GOLD |
| 460-10-212-00-001000 | CnC Tech | 34,153 | CONN HDR SLOT 12POS GOLD |