3700BL15B200E
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
3700BL15B200E
Manufacturer
Johanson Technology
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Datasheet
Download
Description
BALUN 3.4GHZ-4GHZ 50/200 0805
Manufacturer :
Johanson Technology
Product Category :
Balun
Return Loss :
9.5 dB
Max Operating Temperature :
85°C
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 200Ohm
Return Loss-Min :
9.5dB
Insertion Loss (Max) :
1.2dB
Insertion Loss (dB) :
1.2 dB
Termination :
SMD/SMT
Frequency :
3.7GHz
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mount :
Surface Mount
REACH SVHC :
Unknown
Published :
Min Operating Temperature :
-40°C
Case Code (Metric) :
Frequency Range :
3.4GHz~4GHz
Max Frequency :
4GHz
Phase Difference :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
11 Weeks
Case Code (Imperial) :
Impedance :
200Ohm