2500BL14M050T
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
2500BL14M050T
Manufacturer
Johanson Technology
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Datasheet
Download
Description
BALUN 2.3GHZ-2.7GHZ 50/50 0603
Manufacturer :
Johanson Technology
Product Category :
Balun
Series :
Insertion Loss (Max) :
1.2dB
Impedance :
50Ohm
Mounting Type :
Surface Mount
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 50Ohm
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Frequency :
2.7GHz
Return Loss-Min :
9.5dB
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mount :
Surface Mount
Composition :
Ceramic
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Termination :
SMD/SMT
Published :
Return Loss :
9.5 dB
REACH SVHC :
No SVHC
Min Operating Temperature :
-40°C
RoHS Status :
RoHS Compliant
Max Frequency :
2.7GHz
Max Operating Temperature :
85°C
Frequency Range :
2.3GHz~2.7GHz