23S05T-1DCGI
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
23S05T-1DCGI
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet
Download
Description
IC CLK BUFF ZD SPREADSPECT 8SOIC
Manufacturer :
Product Category :
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Differential - Input:Output :
No/No
Ratio - Input:Output :
1:5
Package / Case :
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Base Part Number :
IDT23S05-1
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Output :
CMOS, LVTTL
Voltage - Supply :
2.3V~2.7V
Divider/Multiplier :
No/No
Packaging :
Tube
Number of Circuits :
1
PLL :
Yes with Bypass
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Supplier Device Package :
8-SOIC
Type :
Zero Delay Buffer
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Input :
LVTTL
Frequency (Max) :
133MHz
Factory Lead Time :
13 Weeks
Datasheets
23S05T-1DCGI
Introducing Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Intersil (Renesas Electronics Corporation) 23S05T-1DCGI from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:8-SOIC (0.154, 3.90mm Width), Base Part Number:IDT23S05-1, Output:CMOS, LVTTL, Type:Zero Delay Buffer, Mounting Type:Surface Mount, Operating Temperature:-40°C~85°C, 23S05T-1DCGI pinout, 23S05T-1DCGI datasheet PDF, 23S05T-1DCGI amp .Beyond Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Intersil (Renesas Electronics Corporation) 23S05T-1DCGI ,we also offer LMX2485ESQ/NOPB, SI5351B-B-GM, ADF4360-4BCPZRL7, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.