10AS016C3U19I2SG
Mfr.Part #
10AS016C3U19I2SG
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 484UBGA
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Supply Voltage :
0.9V
Terminal Pitch :
0.8mm
Height Seated (Max) :
3.25mm
NOT SPECIFIED
Factory Lead Time :
8 Weeks
Speed :
1.5GHz
Width :
19mm