YD2500002
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
YD2500002
Manufacturer
Diodes Incorporated
Description
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Type :
VCXO
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
17 Weeks
Series :
YD
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Output :
CMOS
Base Resonator :
Crystal
Frequency :
25MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V