Y17454K99000B0R
Mfr.Part #
Y17454K99000B0R
Description
RES SMD 4.99K OHM 1/4W J LEAD
Tolerance :
0.1 %
Min Operating Temperature :
-55 °C
Features :
Moisture Resistant
Temperature Coefficient :
0.2 ppm/°C
Height :
2.794 mm
Width :
3.2004 mm
Max Power Dissipation :
250 mW
Composition :
Metal Foil
Max Operating Temperature :
175 °C
Length :
5.9944 mm
Resistance :
4.99 kΩ
RoHS :
Compliant
Datasheets
Y17454K99000B0R
VPG Foil Y17454K99000B0R
Metal Foil, 4.99 kΩ, 0.1 %,