Y17452K49000Q3L
Mfr.Part #
Y17452K49000Q3L
Description
V/N 303139 2K4900 0.02% B B 1557
Temperature Coefficient :
±0.2ppm/°C
Supplier Device Package :
SMD, Stand Off
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 5.99mmx3.20mm
Tolerance :
±0.02%
Height Seated (Max) :
0.110 2.79mm
Feature :
Non-Inductive
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Packaging :
Bulk
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Resistance :
2.49kOhms
Datasheets
Y17452K49000Q3L
SMR1DZ Series, Metal Foil, 2.49kOhms, 0.25W 1/4W, ±0.02%, -55°C~175°C